Ana Sayfa / KENEVİR EL KREMİ 50 ML
IMG-SLIDE

KENEVİR EL KREMİ 50 ML

Mecitefendi, El, Kremi, Hand, CreamÜrün Kodu: MM2-015
Ürün Adı: KENEVİR EL KREMİ 50 ML
Kategori: EL VE AYAK BAKIM ÜRÜNLERİ

MECİTEFENDİ KENEVİR EL KREMİ

Kenevir Tohumu Yagı bilinen tüm yağlar içerisinde en besleyici ve en zengin içerikli yağdır. Bileşiminde Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Demir, Çinko ve Fosfor dahil olmak üzere birçok minerali barındırır. 9 esansiyel amino asit dahil olmak üzere bilinen 20 adet amino asidin tümünü ihtiva eden zengin bir protein kaynağıdır. Aynı zamanda A, B1, B2, B3, B6, D ve E Vitaminlerini içermektedir. Kenevir Tohumu Yağını en degerli kılan özelligi ise dünya üzerinde bilinen hiç bir bitkide bulunmayan oranda insan vücudu için gerekli olan esansiyel yagları (Omega-6, Omega-3, Omega-9) bünyesinde yüksek oranda barındırmasıdır.

 Kenevir tohumu yağını yüksek oranda içerir. Kenevir tohumu yağına ilave olarak yine doğal yağlar olan Shea Butter ve kakao yağı da ihtiva eder. Bu zengin bileşim; özellikle çatlamış, kurumuş ve zor şartlara maruz ellerde cildi yeniden yapılandırmada, cildin nem ve yağ dengesinin sağlanmasında pürüzsüz ve yumuşak olmasında çok etkilidir.

 Temizlenmiş ve iyice kurulanmış ellerde, istenilen sıklıkta tatbik edilebilir. Gece yatmadan önce kullanımı, sabaha kadar cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Sabah zorlu koşullara girmeden önce ellere tatbik edilmesi cildin dış etkenlerde göreceği zararı minimuma indirir. Gün içinde ihtiyaç hissedildiğinde kullanılabilir.

Isı kaynaklarından ve diekt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Harici kullanım içindir.