Ana Sayfa / YEŞİL ÇAY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 150 ML
IMG-SLIDE

YEŞİL ÇAY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 150 MLÜrün Kodu: MM3-011
Ürün Adı: YEŞİL ÇAY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 150 ML
Kategori: YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ
Anahtar Kelimeler:

MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Yağlı, sivilceli, akneli genç ciltler için olduğu kadar olgun ve yağlı ciltlerde de cilt temizliğinde kullanılmak üzere formüle edilmiş özel bir köpüktür.Yağlı ciltleri temizleyerek ferahlatmada,sebum (Cilt yağı)dengesini sağlayarak cildin daha mat ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcıdır.

 

 Gündelik Bakımda;

1- Cildinizi gündelik kirlerden arındırmak ve gözenekleri temizlemek için MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ`nü güvenle kullanabilirsiniz.

2- Ardından arzu edilirse MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY BAKIM TONİĞİ ile cildin yatışması, gözeneklerin sıkılaşması ve ekstra temizlik yapılabilir. Bu işlemi özellikle sabahları uykudan kalktıktan sonra mutlaka yapmanız önerilir. Uykudan uyandıktan sonra ciltte makyaj ya da çok ağır kir olmayacağı için MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY BAKIM TONİĞİ uygulaması önerilir.

3- Son olarak cildiniz MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİ ile tanışmaya ve şımartılmaya hazırdır.

Haftalık bakımda;

1- Cilt kir ve makyaj artıklarından arındırıldıktan sonra MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAYDERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ uygulaması yapılır. Maske cilde tatbik edildikten sonra ciltte 15-25 dakika bırakılarak kuruması sağlanır. Ardından elle kuru olarak peeling yapılarak maskenin sürterek ciltten bir miktar uzaklaşması sağlanır. Ardından suyla ve bir pamuk yardımıyla maske yüzden tamamen çıkartılır.

Kuru olarak sürterek ciltten maskeyi arındırmak bazı hassas ciltleri tahriş edebilir. Bu nedenle bu işlemin küçük bir alanda test edilmesi ve eğer rahatsızlık duyuluyorsa bir parça pamuğu ıslatarak kuru olarak sürtmeden maskenin ciltten çıkartılması önerilir.

2- Maske uygulaması ardından MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY BAKIM TONİĞİ tatbik edilir.

3- Son olarak cilde MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY BAKIM KREMİ iyice yedirilerek yağlı ciltler için bakım kürü tamamlanır.

ÖNEMLİ NOT: Eğer makyajınız varsa yüz ve göz makyajınızı temizlemek için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT VE MAKYAJ TEMİZLEME LOSYONU kullanmanız önerilir.

Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz.Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Harici kullanım içindir.

Gözle temasından sakınınız.