Ana Sayfa / PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREM 150 ML
IMG-SLIDE

PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREM 150 ML

Mecitefendi, Tüy Geciktirici, Papaya Özlü, KremÜrün Kodu: MM4-001
Ürün Adı: PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREM 150 ML
Kategori: ÖZEL ÜRÜNLER

MECİTEFENDİ PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREM

MECİTEFENDİ PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREMİ'Nİ yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerin azaltılmasında güvenle kullanabilirsiniz.

Bileşiminde yüksek oranda Carica Papaya Ekstraktı vardır. Carica Papaya Ekstraktının içermiş olduğu papain kıl büyümesi için gerekli olan proteinleri parçalayıp yenilenmesini engelleyici bir rol oynar. Papaya Ekstraktına ilave olarak bileşiminde kıl köklerinin beslenmesini engelleyen sinerjik etkiye haiz sekiz ayrı bitkisel ekstrakt ihtiva eder.Bu bitkisel karışım kıl köklerinin büyümesini engellemede yardımcıdır.MECİTEFENDİ PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREM diğer bileşenleriyle cildi rahatlatmak,nemlendirmek,sıkılaştırmak ve yatıştırmak üzere kobmine edilmişdir.

İstenmeyen tüyler kökünden alındıktan sonra,cildinizde herhangi bir tahriş olduysa soğuk su ile yıkayıp kısa bir süre bekleyin, ardından MECİTEFENDİ PAPAYA ÖZLÜ TÜY GECİKTİRİCİ KREMİ'Nİ nazik hareketler ile tüylerin alındığı cilt bölgenize 6-10 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Etkiyi arttırabilmek için her epilasyon seansından ( sir, ağda, epilasyon aleti vs.) sonra 5-6 gün süre ile krem uygulamasına devam ediniz.İstenmeyen tüylerin tipine bağlı olarak yoğunluğun ve epilasyon sıklığının zaman içerisinde azalmasına yardımcı olur.

 Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız.