Kategorilerimiz
Sepetim
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

Çaylar

Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Avokado Yaprağı ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Avokado Yapraklı Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru steril..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Bamya Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Bamya Tohumlu Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyo..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Barut ağacı kabuğu ağırlık bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Barut Ağaçlı Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru steriliza..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında Chia Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Chia Tohumlu Form Bitki Çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekn..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen civanperçemi ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan civan perçemli Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasy..
MECİTEFENDİ EGZOTİK ÇAY (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Egzotik ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite Kuşburnu, Limon Kabuğu, Portakal Kabuğu, Hibisküs ve Elma Kabuğunun ülkemiz topraklarından özenle toplandıktan ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altın..
MECİTEFENDİ EKİNEZYALI ÇAY (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Ekinezyalı ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite ekiznezya, hibiküs, tarçın,karanfil ve havlıcanın dünyanın çeşitli yerlerinden getirildikten ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak ür..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Enginar Yaprağı ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Enginarlı Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Form bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniğiyle steril edilmişlerdi..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Gojiberry ağırlık bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Gojiberryli Form Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon ..
MECİTEFENDİ IHLAMUR ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Ihlamur ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite ıhlamur yapraklarının Karadeniz ve Marmara bölgelerinden toplandıktan ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
MECİTEFENDİ KANTARON ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Kantaron ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite Sarı Kantaron çiçeklerinin ege bölgesinden toplandıktan ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Sarı kantaron otu ağırlık bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Kantaronlu Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyo..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Karabaş otu ağırlık bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Karabaş otlu Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon te..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen doğal kayısı aromalı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Kayısı Aromalı Form Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru steriliz..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında Kinoa Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Kinoa'lı Form Bitki Çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniği..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen bitkisel karışımlı çaydır.İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Kiraz saplı bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniğiyle steril e..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Kış Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniğiyle steril edilmişlerdir..
MECİTEFENDİ KUSBURNU&HİBİSKÜS ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen kuşburnu-hibisküs ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite ürünlerin strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
MECİTEFENDİ MELİSSA ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen melissa ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite Melissa otunun ege bölgesinden toplandıktan sonra ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Melissa otu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Melissalı Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tek..
MECİTEFENDİ NANE&LİMON ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Nane & Limonlu ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite  nane, limon kabuğunun ege ve akdeniz bölgelerinden toplandıktan ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
MECİTEFENDİ PAPATYA ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Nane & Limonlu ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite papatyaların strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Rezene Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Rezeneli Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon te..
MECİTEFENDİ REZENE ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Rezene ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite rezene tohumunun Akdeniz yöresinden toplandıktan ve  strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
MECİTEFENDİ SİNAMEKİ ÇAYI (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Sinameki ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite sinameki yapraklarının anavatanı olan Arabistan çölünün dağlık bölgelerinden getirtilen ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiş..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Tarçın ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Tarçınlı Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniğiyl..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında Teff Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Teff Tohumlu Form Bitki Çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekn..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen üzerlik tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. ..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Yakıotu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Yakıotlu Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekniğiy..
MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY (İPLİ&ZARFLI SÜZEN POŞET 20'Lİ)
Yeni
Üretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında Mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Ihlamur ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite yeşil çay yaprakları toplandıktan ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutularak üretilmiştir...
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Yeşil Kahve Çekirdeği ağırlık bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Yeşil Kahveli Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru steri..
Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile Mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Zencefil ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Zencefilli Bitki çayı üretiminden önce kullanılan bitkiler kuru sterilizasyon tekni..
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05303930313