Kategorilerimiz
Sepetim
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

750 ML SULAR

İçerisinde sinameki, karanfil, adaçayı, biberiye, funda, rezene, kekik, ardıç tohumu, anason, civan perçemi, papatya, mate, vişne sapı, kereviz tohumu, hibisküs ve maydanoz tohumu bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkileri..
İçerisinde ardıç tohumu, karanfil, yakıt otu, civan perçemi, kereviz tohumu, ısırgan yaprağı, defne yaprağı ve biberiye bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkilerin harmanlanmasından sonra su buhar distilasyonu yolu ile eld..
İçerisinde hibisküs, tarçın zeytin yaprağı, şahtere, mersin yaprağı, kekik, karabaş, acı yavşan, acıbadem ve kara hindiba bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkilerin harmanlanmasından sonra su buhar distilasyonu yolu ile e..
İçerisinde ardıç tohumu, karanfil, civan perçemi, defne yaprağı, adaçayı, funda, avokado yaprağı, kırk kilit, mersin yaprağı, altın otu, vişne sapı, ayrık otu, ve biberiye  bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkilerin ..
İçerisinde adaçayı, hayıt tohumu, civan perçemi, karanfil, ardıç tohumu, aslan pençesi, kırk kilit, melisa ve lavanta  bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkilerin harmanlanmasından sonra su buhar distilasyonu yolu ile..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05303930313