Kategorilerimiz
Sepetim
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

Hakkımızda

MECİTEFENDİ

Bitkisel Ürünler Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

1994 yılında kurucumuz Gürkan SATMIŞ tarafından kalitenin asla ödün vermediği doğanın güzellikleri arasında kaybolmuş, eşsiz kokusu ve bol oksijenin esintileri arasında kaybolan bu güzelliği ortaya çıkararak Türkiye'nin en iyi kekik suyu üreticileri arasına girmeye hak etmiştir.

Yıllar boyunca hedef politikasını; doğal ve kaliteli ürünler sunma çabasını göstererek Türkiye'nin en büyük bitki üreticileri arasına girmek ve hijyenik koşullarda doğadan evinize prensibiyle(prensibini benimseyerek) şifayı ayağınıza getirmeyi hedef edinmiştir.

2000'li yıllarında ortalarında bu maceraya Bitkisel kozmetik ürünler fabrikasını ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiş ve hedef kitlesi günden güne artarak aktar piyasasında büyük bir yer edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak(önem vererek) müşteri isteklerini karşılamak üzere 2011 yılında “Mecitefendi Bitkisel Ürünler Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” ismini alarak bitkisel sular ve macun üretimine başlayarak istikrarlı bir şekilde büyüme gerçekleştirmiştir.

Şifa kaynağı haline gelmiş ve doğadan evinize politikasını benimseyerek hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve 2011 yılında temeli atılan fabrikamızın 2012 yılı itibariyle İZMİR- Kemalpaşa’da kurulan 5000m2 kapalı 1000m2 açık alana sahip tesislerine taşınmış ve ISO 9001:2008 ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerini alarak kalitesini tescillemiştir.

Günümüzde Türkiye'nin tüm temas noktalarına ve yurt dışı ihracatı yapılan Belçika, Bosna Hersek, Almanya, Libya ve BAE ülkelerine 332 si bitkisel gıda ürünü olmak üzere 546 adet ürün çeşidimizi ulaştırmaktayız.

Üretime başladığı ilk günden itibaren tüketicinin güvenini kazanmayı başaran Mecitefendi Bitkisel Ürünler Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. üretici konumunda olmanın verdiği mutluluğu tüketiciye; kaliteli, güvenilir ve ekonomik olmasıyla kanıtlamaktadır.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05303930313