Kategorilerimiz
Sepetim
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR
DOĞAL BİTKİSEL ÜRÜNLER DOĞAL BİTKİSEL SULAR TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

Vücut ve Masaj Ürünleri

Selülitle savaşında, Çok Özel Bir Aktif, Kafein ve Portakal Yağı gibi birbirinden etkili silahlara sahiptir. Cilt üzerindeki selülit yoğunluğunun azalmasında ve cildinizin pürüzsüz görünmesinde yardımcıdır...
Mecitefeni Anti Selülit Yağı içeriğinde yer alan zengin yağ karışımı sayesinde selülit önlemede en büyük destekçiniz...
Ürünümüz başta ARDIÇ YAĞI olmak üzere birçok bitkisel yağın optimum karışımını içermektedir. Masaj keyfini birde MECİTEFENDİ Ardıç Yağlı Masaj Kremi ile yaşayın.Paraben içermez.     ..
Bileşiminde At Kestanesi Ekstraktı, Tavşan memesi Ekstraktı (Dikenli Mersin), Aynısefa Çiçeği Ekstraktı, Gotu Kola Ekstraktı ve Üzüm Yaprağı Ekstraktı barındırmaktadır. Bu özel ekstraktlara ek olarak Kakao Yağı , Lavanta Uçucu Yağı ve Karanfil Yağı'nda bünyesinde barındırarak fark oluşturucu etkiye ..
Bileşiminde yüksek oranda At Kestanesi (Aesculus Hippocastanum) Ekstraktı bulunur. İlave olarak At Kestanesi ekstraktı ile sinerjik etki gösteren Dikenli Mersin (Ruscus Aculeatus), Aynı Sefa (Calendula Officinalis), Gotu Cola (Centalle Asiatica) ve Üzüm Yaprağı Ekstratktı (Vitis Vinifera)`nın optima..
At kestanesi ekstraktı, bitkisel yağlar ve mentol sayesinde cildinizde ferahlamayla masaj farkını yaşayacaksınız! ..
Vücut çatlaklarını önlemede etkili zengin formülasyonlu MECİTEFENDİ ÇATLAK GİDERİCİ VÜCUT YAĞI ile vücudunuza gereken bakımı sağlayın...
Alüminyum ve türevlerini içermeyen Mecitefendi %100 Doğal Roll On zengin içeriği ile artık vazgeçilmeziniz olacak. Kokusu sentetik parfümler yerine doğal portakal, limon ve lavanta yağları ile sağlanmıştır...
MECİTEFENDİ %100 DOĞAL KAŞ KİRPİK BAKIM YAĞI ile kaş ve kirpiklerinize hakkı olan bakımı gösterebilirsiniz. Kaş ve kirpikteki deriyi besleyen tamamen doğal yağların optimal bir karışımıdır. Bileşimindeki birçok yağda doğal E vitamini bulunmasına rağmen formülasyona natürel kaynaklı E vitamini d..
Masaj Kremi içeresinde bulunan uçucu yağlar ve mentolün ferahlatıcı etkisini cildinizde hissederken rahatlama ve yüksek nemlendirme etkisi büyüleyecek...
Mecitefendi Masaj Yağı ; Bitkisel Masaj yağı bileşimindeki doğal yağlar ile cildi beslemede etkili formülasyonu sayesinde vücudunuzdaki rahatlamanın farkını hissedin! ..
MECİTEFENDİ PAPAYA ÖZLÜ KREMİ'Nİ yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerin azaltılmasında güvenle kullanabilirsiniz.Bileşiminde yüksek oranda Carica Papaya Ekstraktı vardır. Carica Papaya Ekstraktının içermiş olduğu papain kıl büyümesi için gerekli olan proteinleri parçalayıp yenilenmesini..
VÜCUT BAKIM YAĞI - FIRMING  ile  vücudunuza hak ettiği bakımı fazlasıyla göstermeye ne dersiniz ?..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05303930313